JetFighter V a Airport Tycoon 3 hotovy
zdroj: tisková zpráva

JetFighter V a Airport Tycoon 3 hotovy

3. 10. 2003 13:13 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Global Star Software oznámila, že dva její nadcházející tituly - JetFighter V a Airport Tycpoon 3 - jsou již hotovy.

Jetfighter V: Homeland Protector zdroj: tisková zpráva Oba by se měly objevit v obchodech někdy tento měsíc. Autentický bojový letecký simulátor JetFighter V vyvinulo studio InterActive Vision za použití Criterion RenderWare enginu. V této hře, která má čítat 30 misí situovaných nad oblastí Kalifornie a Nevady, bude docházet nejen k přímým vzdušným soubojům, ale také k akcím "vzduch-země". Vyzkoušet si budete moci řízení tří různých strojů - F-16 Fighting Falcon, F/A-22 Raptor a F-35 Joint Strike Fighter. Hra má být vybavena také multiplayerem až pro 16 hráčů přes LAN.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Airport Tycoon 3 je naopak simulací chodu letiště. Nabídne vám dva herní módy. Vybrat si budete moci z více než 20 lokací a seznámíte se s až 60 modely letadel založenými na současných, skutečných strojích tohoto druhu. Hra vám umožní zařídit svůj letištní terminál ku spokojenosti vaší i vašich klientů. Budete moci zajistit jak restaurace, tak obchody a další potřebné záležitosti. Aby byl dojem ze hry co nejdokonalejší, nebude chybět ani potřebná ostraha terminálu, letištní doprava na dráze a přistávající či vzlétající letadla.

zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články