zavřít

JetFighter V a Airport Tycoon 3 hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Global Star Software oznámila, že dva její nadcházející tituly - JetFighter V a Airport Tycpoon 3 - jsou již hotovy.

Oba by se měly objevit v obchodech někdy tento měsíc. Autentický bojový letecký simulátor JetFighter V vyvinulo studio InterActive Vision za použití Criterion RenderWare enginu. V této hře, která má čítat 30 misí situovaných nad oblastí Kalifornie a Nevady, bude docházet nejen k přímým vzdušným soubojům, ale také k akcím "vzduch-země". Vyzkoušet si budete moci řízení tří různých strojů - F-16 Fighting Falcon, F/A-22 Raptor a F-35 Joint Strike Fighter. Hra má být vybavena také multiplayerem až pro 16 hráčů přes LAN.

Airport Tycoon 3 je naopak simulací chodu letiště. Nabídne vám dva herní módy. Vybrat si budete moci z více než 20 lokací a seznámíte se s až 60 modely letadel založenými na současných, skutečných strojích tohoto druhu. Hra vám umožní zařídit svůj letištní terminál ku spokojenosti vaší i vašich klientů. Budete moci zajistit jak restaurace, tak obchody a další potřebné záležitosti. Aby byl dojem ze hry co nejdokonalejší, nebude chybět ani potřebná ostraha terminálu, letištní doprava na dráze a přistávající či vzlétající letadla.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.