zavřít

Jak si vede GTA: San Andreas v prvních recenzích?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetu se pomalu začínají objevovat recenze očekávané akce GTA: San Andreas a vás jistě bude zajímat, jak si tato hra na PS2 vede.

Ještě než se pustíme do shrnutí dvou prvních článků, musíme uvést na pravou míru v poslední době dosti protichůdné informace o kooperativní hře. Jak se totiž nakonec ukázalo, co-op v GTA: San Andreas přítomen JE. Více prozrazuje i tento screenshot na GameSpotu, kde mimochodem hře udělili fantastických 9,6 bodů z 10ti, přičemž samotnou hratelnost hodnotí dokonce známkou nejvyšší (10/10).

Jak se asi dá tušit, kritika se tedy v San Andreas nesnesla téměř na nic. Hra podle GameSpotu přináší silný příběh s kvalitními dialogy, pěknou grafiku, výborný dabing i zvuky a samozřejmě extrémně zábavnou hratelnost, takže by si ji rozhodně neměl nechat uniknout žádný majitel PS2. Zkušenější hráči zvládnou podle GameSpotu projít celou základní příběhovou linii za cca 35-40 hodin, což je více než slušná doba, uvážíme-li, že je ji možné ještě prodloužit různými postranními úkoly.

V recenzi na IGN získalo GTA: San Andreas dokonce ještě vyšší skóre - neuvěřitelných 99%. Místa pro kritiku tedy opět příliš nezbylo, zatímco nadšení sklidil snad každý aspekt hry. "Nejhůře" i když stále velice nadprůměrně dopadla díky menším problémům jen grafika, kterou na IGN samostatně ohodnotili známkou 8,5/10 (na GameSpotu pro doplnění 8,0/10). Podle IGN navíc zabere dohrání příběhu dokonce 40 až 60 hodin, což je ještě vyšší a slibnější odhad. Více se o San Andreas zatím dozvíte z našeho megapreview nebo z fanouškovských stránek na Gamecentru. Na recenzi hry se u nás můžete těšit v dohledné době po oficiálním vydání v ČR, předobjednávat je ji možno za 1899 Kč zde.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.