zavřít

<i>Podvržený leták k Need For Speed Undercover</i>

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Česká fanstránka se chlubí uniklým E3 letákem s výčtem bombastických vlastností, ale není to celé výmysl?

České fanstránce se z vlastního nejmenovaného zdroje podařilo získat údajný E3 leták k novému dílu závodní série Need for Speed: Undercover, jehož jméno a hlavní téma před pár dny odhalil sám šéf EA. Přetiskujeme český překlad z NFSGame.net:


překlad domnělého E3 letáku z fanstránky

Ačkoliv má dle slov šéfa EA jít o kurýrskou práci (tzn. převážení zásilek, pravděpodobně střety s policií či nepřátelskými gangy), o něčem podobném v létaku zmínka není, maximálně v podobě onoho tajemného Undercover módu se střílením. Za zmínku by jistě stála i absence PC mezi zvolenými platformami..

.. ale popravdě řečeno tomu celému jen těžké věřím. Ať už proto, že by EA asi nevypisovali seznam klíčových vlastností hry na padesátistránkovém letáku k E3, nebo kvůli maximálně podezřelé angličtině, která má k oficiálnímu textu daleko a zcela zjevnými hrubkami, nepoužívanými spojeními a celkově jazykem na míle vzdáleným tomu z oficiálních materiálů naznačuje, že celá věc je pravěpodobně čísi výmysl.

A jakmile na to člověk přistoupí, začnou mu připadat podezřelé i domnělé vlastnosti. Střelba za volantem, rpgčkový hrdina, stadión s triky a kradení aut v jednom? To asi jen těžko. Ale kdo ví - na jistotu to vědět nemůžeme a tak nezbude, než počkat do E3, nebo si alespoň zkrátit čas v diskusním fóru pod článkem.

Update (19:34): Vzhledem k ruskému překladu domnělého zdroje (thx Miky za upřesnění) jde skutečně o fake, neboť jako zdroj uvádí "leták nalezený po ukončení provozu skládky IGN" :)
zdroj: NFSGame

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.