zavřít

Hry pro N-Gage běží i na jiných mobilech

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve finské Nokii zřejmě v posledních dnech příliš radosti nemají.

Pomineme-li slabé prodejní výsledky jejich nové mobilní konzole Nokia N-Gage, vynořily se minimálně ještě dva velké problémy. Za prvé byla prolomena ochrana paměťových karet proti kopírování a na internetu se začaly objevovat první ilegální tituly pro N-Gage (například Tomb Raider). Dá se tedy hovořit o vzniku N-Gage warez scény.

Další nepříjemností je zjištění, že některé exkluzivní tituly pro N-Gage (konkrétně zatím SonicN) jdou s trochou šikovnosti spustit i na jiných mobilních telefonech platformy Series 60, a co víc - obstojně se na nich dají i hrát. Jedná se třeba o Nokii 3650 nebo Siemens SX1. Všechny předešlé řeči Nokie o tom, že hry pro N-Gage využívají její speciální hardware se tudíž ukázaly být minimálně v tomto případě nepravdivé. Na MobilManii se můžete dokonce podívat, jak takové hraní n-gagového SonicN na jiných telefonech vypadá a dozvědět se o kauze další podrobnosti (thx ACE za tip).

zdroj: MobilMania

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.