Hry D-Day a Conflict: Vietnam hotovy
zdroj: tisková zpráva

Hry D-Day a Conflict: Vietnam hotovy

17. 8. 2004 9:09 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Digital Jesters přišla s oznámením dokončení vývoje anglické verze válečné real-time strategie vývojářského týmu Monte Cristo Games - D-Day.

D-Day zdroj: tisková zpráva Její hratelné demo jste si mohli vyzkoušet už před měsícem. D-Day, která má věrně zachycovat ty nejslavnější bitvy 2. světové války a je zároveň úplně první hrou oficiálně podporovanou asociací Normandie Memoire, by měla být k dostání už od pátku 20. srpna. Více se o ní můžete dozvědět z našeho archivu.

Do finiše se dobralo také vývojářské studio Pivotal Games, a to se svým nejnovějším projektem - third-person střílečkou s názvem Conflict: Vietnam. Společnost SCi Entertainment, která hru bude vydávat, oznámila, že je hotova nejen verze pro PC, ale také pro PS2 a Xbox. V obchodech by se měl tento - opět tedy válečný - titul objevit od 3. září. Jak už z názvu vyplývá, půjde v tomto případě o konflikt ve Vietnamu. Bude se psát rok 1968 a vy jej prožijete spolu se čtyřmi americkými vojáky, kteří se ocitli hluboko v nepřátelském území a budou si muset proklestit cestu zpět ke svým. Update 22:00 - v naší galerii jsou nové obrázky z PC verze.

zdroj: PR, homepage

korgull

Nejnovější články