zavřít

HoMM IV: The Gathering Storm je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle oficiálního diskusního fóra na stránkách 3DO by měl být první oficiální datadisk k jedné z nejoblíbenějších strategií Heroes of Might & Magic IV, který nese podtitul The Gathering Storm, již gold.

Prohlásil to prý člen týmu 3DO, Christian Vanover. V současné době je hra údajně na cestě do lisoven, ale žádné konkrétní datum vypuštění datadisku nebylo oznámeno (snad koncem září). Stejně tak zatím CD Projekt nechtěl komentovat, jestli tento přídavek u nás vyjde v češtině, jako se tomu stalo u původní hry. Ti, kdo vlastní českou originálku HoMM IV, ale musí zřejmě počítat s tím, že jim anglická verze datadisku nepůjde nainstalovat.

HoMM IV: The Gathering Storm s sebou přinese šest nových kampaní vyprávějících příběh pěti hrdinů a jejich snahy porazit šíleného čaroděje Hexise. Ten má kontrolu nad říší Nature a Death. Celý řetězec událostí pak nemá vliv pouze na království našich hrdinů - Devonshire, ale na celé země Lodwaru. Hexisova síla vzrůstá a to se negativně odráží na samotné přírodě. Zemětřesení, záplavy, bouře a další katastrofy se začínají šířit napříč královstvím a je jen na oněch pěti hrdinech, aby Hexise zastavili a zvrátili jeho neblahou ničivou sílu. Addon navíc přinese i čtyři nové originální fantastické kreaturky, 16 nových artefaktů a budete se moci těšit i zcela novému hudebnímu doprovodu.

zdroj: vlastní zpráva, GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.