HoMM IV: The Gathering Storm je hotov
zdroj: Archiv

HoMM IV: The Gathering Storm je hotov

13. 9. 2002 19:24 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Podle oficiálního diskusního fóra na stránkách 3DO by měl být první oficiální datadisk k jedné z nejoblíbenějších strategií Heroes of Might & Magic IV, který nese podtitul The Gathering Storm, již gold.

zdroj: Archiv Prohlásil to prý člen týmu 3DO, Christian Vanover. V současné době je hra údajně na cestě do lisoven, ale žádné konkrétní datum vypuštění datadisku nebylo oznámeno (snad koncem září). Stejně tak zatím CD Projekt nechtěl komentovat, jestli tento přídavek u nás vyjde v češtině, jako se tomu stalo u původní hry. Ti, kdo vlastní českou originálku HoMM IV, ale musí zřejmě počítat s tím, že jim anglická verze datadisku nepůjde nainstalovat.

HoMM IV: The Gathering Storm s sebou přinese šest nových kampaní vyprávějících příběh pěti hrdinů a jejich snahy porazit šíleného čaroděje Hexise. Ten má kontrolu nad říší Nature a Death. Celý řetězec událostí pak nemá vliv pouze na království našich hrdinů - Devonshire, ale na celé země Lodwaru. Hexisova síla vzrůstá a to se negativně odráží na samotné přírodě. Zemětřesení, záplavy, bouře a další katastrofy se začínají šířit napříč královstvím a je jen na oněch pěti hrdinech, aby Hexise zastavili a zvrátili jeho neblahou ničivou sílu. Addon navíc přinese i čtyři nové originální fantastické kreaturky, 16 nových artefaktů a budete se moci těšit i zcela novému hudebnímu doprovodu.

zdroj: vlastní zpráva, GameSpy

korgull

Nejnovější články