zavřít

Heroes of Might & Magic V CZ ve výrobě

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt dnes oznámila, že zahájila výrobu české verze hry Heroes of Might and Magic V.

Pro nedočkavé fanoušky máme tedy dobrou zprávu, že tato fantasy strategie, která momentálně trůní na 1. místě britského žebříčku a na 3. místě německé hitparády, vyjde v předem slíbeném termínu, tedy 6. června. Jak jsme již psali, v prodeji budou dvě verze hry, základní a sběratelská (obrázek), jejichž finální náplň najdete na oficiální české stránce. Obě verze si můžete předobjednat z TISCALI Gameshopu.

Pokud se stále ještě rozhodujete, zda si tuto hru vůbec pořídit, přečtěte si naši recenzi (89%). A když už hovoříme o této sérii, jejím příznivcům by neměl uniknout speciál papírového časopisu Doupě věnovaný pouze Heroesům, který je od pondělí samostatně v prodeji na stáncích za 99 Kč a obsahuje toto:

  • Kompletní historie série včetně informací ze zákulisí, představení tvůrců hry z Ruska
  • Pohled na sesterskou větev RPG/dungeonů Might and Magic
  • A hlavně všechny informace o HOMAM 5 - historie frakcí, kompletní představení jednotek, kouzel, magie, budov i speciálních schopností a dovedností hrdinů
  • Tipy a triky pro HOMAM 5
  • Bonus: plná hra Heroes of Might & Magic 2 GOLD v češtině + datadisk Price of Loyalty, bonusové mapy, editor misí
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.