zavřít

Herní předplatné Apple Arcade začne v září s prvním měsícem zdarma

iPad iPhone MAC iOS iPadOS

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kromě toho, že Apple včera představil svoje nové modely iPhonů, přihodil i nějaké ty detaily o svém herním předplatném. Apple Arcade nabídne více než stovku her hratelnou napříč platformami – bez rozdílu si zahrajete na iPhonech, iPadech, Macu i na Apple TV, bez reklam a nákupů v aplikacích. To vše za nějakých 120 korun měsíčně.

Apple během svého Special Eventu ukázal novou variaci klasického Froggera od Konami, motoristickou hudební hříčku Sayonara Wild Hearts, která kromě Apple Arcade vyjde i na Switchi, a podvodní průzkumnické dobrodružství Shinsekai: Into the Depths od Capcomu.

Kromě toho v předplatném najdete sandboxovou adventuru Beyond a Steel Sky, virtuální verzi „podlaha je láva“ Hot Lava, The Pathless od tvůrců Abzû, závody s ježkem Sonicem, mobilní verzi Raymana a mnoho dalších. Třeba zatím neoznámený titul od české Amanity.

Ke spuštění předplatného by mělo dojít 19. září a nové hry do něj budou přibývat každý měsíc. Z jednoho účtu si za 4,99 dolarů měsíčně může zahrát až šest lidí a první měsíc dostanou všichni uživatelé zdarma.

Tagy: Apple motorkářský gang hudební předplatné

Zdroje: Apple

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.