zavřít

GOG spouští přehledný systém týdenních slev

PlayStation 4 Windows Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Doposud probíhaly pravidelné slevové akce na GOG.com prostřednictvím tematických Staff Picks a Weekend Promos. Po dvou letech existence ale tento systém končí a nahradí jej nový, který se jmenuje prozaicky Weekly Sale a tím říká vše podstatného. Nově se slevy objeví vždy v pondělí a vydrží v nabídce celý týden, přičemž v pátek ještě přibude několik dalších her v rámci slev, to kdybyste si nemohli nic vybrat.

GOG.com se rozhodli promíchat celý systém slev nejspíše primárně proto, že týdenní systém je přehlednější, víte, kdy se podívat na nové tituly a případně si je koupit, někdy až s devadesátiprocentní slevou. Jak se můžete podívat i tento týden, hry jsou často zařazeny v rámci celých bloků základní hry s datadisky a dalšími díly.

Kupříkladu teď najdete ve Weekly Sale The Escapists i s dalšími přídavky, několik dílů Worms, vynikající prastarou a pořádně obtížnou Litil Divil, skvělé RPG Soulbringer nebo čtyři tituly ze série Tex Murphy. Některé z nich jsou k dostání za opravdu směšnou cenu 0,6 eura… Rozmýšlet nad takovou investicí můžete až do konce týdne. Osobně bych se minimálně za Litil Divil a Soulbringer přimlouval, protože jde o skvělé kousky.

Tagy: Indie slevy RPG digitální distribuce

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.