zavřít

Film podle hry Alone in the Dark

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Infogrames dnes oznámila prodej práv na film podle hororové série Alone in the Dark německé společnosti Boll Kino.

Ta získá nejen exkluzivní celosvětové právo distribuovat filmy do kin, ale také právo na prodej videa a DVD. Infogrames si nadále ponechají práva na seriál podle Alone in the Dark pro televizi i kabelovou televizi. Přípravy na film mají začít na jaře 2003, režisérem i producentem bude Uwe Boll (House of the Dead, Blackwoods, Sanctimony, Heart of America). Do produkce se ale zapojí i Shawn Williamson (House of the Dead, Try Seventeen) s Brightlight Pictures. První díl série Alone in the Dark spatřil světlo světa roku 1992 a dnes se v jeho souvislosti mluví i o vzniku tzv. survival-hororu, na který později navázaly hry jako Resident Evil, Silent Hill nebo The Thing. Do dnešního dne se všech čtyřech dílů Alone in the Dark prodalo na několik milionů kopií. Jisté je, že pokud Uwe Boll a jeho tým práce na filmu příliš nezkazí a nebudou počítat každou korunu, mohli bychom se zas jednou dočkat pořádného hororu.

zdroj: Bluesnews, Yahoo

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.