zavřít

Enigma : Rising Tide v offline verzi je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma Tesseraction Games slavnostně oznámila, že dokončila jejich první hru nazvanou Enigma : Rising Tide.

Přesněji řečeno - hotova je offline verze hry, která má být jako lákadlo pro skutečné zaměření hry. Hra je totiž pojata jako online námořní hra z prostředí druhé světové války. Po zaplacení 20 dolarů si budete moci hru z internetu stáhnout a měsíc zdarma zkusit. Pokud budete chtít ve hraní pokračovat, budete už muset zaplatit další poplatek. Za to autoři slibují nejen skvělou zábavu, ale i rozšíření hry každé tři měsíce.

Každý hráč bude mít na starosti vedení lodi a vést námořní bitvy s více než dvěma stovkami dalších hráčů. Ovládání by mělo být jednoduché a hráč by měl mít možnost hrát z vlastního pohledu tak, jako by byl na můstku lodi sám. V plánu mají tvůrci do svého díla zahrnou celkem 27 různých typů plavidel. Pro začátek začnou prý s něčím menším - ponorkami, tankery, korvetami, malými i velkými torpédoborci a dalšími.

zdroj: Worthplaying

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.