zavřít

EA nabízí C&C Red Alert zdarma ke stažení

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se slaví 13. výročí a nejen pamětníci se mohou znovu vydat do světa legendární RTS zcela gratis.

Westwood, potažmo EA s dneškem slaví třinácté výročí od vydání prvního dílu ze strategické série C&C Red Alert, a snad aby neslavili sami, připravili pro hráče příjemné překvapení: totiž možnost stáhnout si jedničku dnes zcela zdarma. Oba disky (jeden pro hru za Sověty, druhý za Spojence) o velikosti 500MB jsou k dispozici ve třech mirrorech na této stránce, přičemž překvapivě svižný (až k 800kbs+) je po ránu i ten severoamerický. Předem nicméně varování, že navzdory funkčním optimalizacem pro XP hru stejně nespustíte na Windows Vista, byť autoři zmiňují existenci různých fanouškovskou komunitou vytvořených patchů a utilitek.

To celé má pochopitelně jeden cíl: dát vám vzpomenout, jak dobré tyhle staré kousky byly, a nakonec vás nepřímo přimět k předobjednávce chystané trojky. Pokud tak učiníte přes internetový obchod Gamestop, EA slibují spoustu bonusového materiálu:ě videoretrospektivu celé série, s předstihem preview vlastních pořadů (BattleCast Primetime a další), dokument o herečce Gině Carano, extra síťové mapy nebo wallpapery. A jakmile předobjednávku stvrdíte, čekání vám dále usnadní ještě nabízený C&C Red Alert 2 - opět ke stažení a zdarma.

C&C Red Alert 3 vyjde v říjnu pro PC a Xbox360 - více v dojmech z bety a našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Herecké výkony ve filmečcích z Red Alert 3  [23.8.2008 15:15 - jd]
Trojice nahrávek z bety Red Alert 3  [5.8.2008 20:20 - levis]
Oficiální nároky Red Alert 3  [28.7.2008 15:15 - jd]
E3 videa: Afrika, Quake Live, Red Alert 3  [20.7.2008 18:18 - levis]
Neporazitelná japonská síla z Red Alert 3  [14.7.2008 11:11 - levis]
zdroj: EA

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.