zavřít

EA nabízí C&C Red Alert zdarma ke stažení

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se slaví 13. výročí a nejen pamětníci se mohou znovu vydat do světa legendární RTS zcela gratis.

Westwood, potažmo EA s dneškem slaví třinácté výročí od vydání prvního dílu ze strategické série C&C Red Alert, a snad aby neslavili sami, připravili pro hráče příjemné překvapení: totiž možnost stáhnout si jedničku dnes zcela zdarma. Oba disky (jeden pro hru za Sověty, druhý za Spojence) o velikosti 500MB jsou k dispozici ve třech mirrorech na této stránce, přičemž překvapivě svižný (až k 800kbs+) je po ránu i ten severoamerický. Předem nicméně varování, že navzdory funkčním optimalizacem pro XP hru stejně nespustíte na Windows Vista, byť autoři zmiňují existenci různých fanouškovskou komunitou vytvořených patchů a utilitek.

To celé má pochopitelně jeden cíl: dát vám vzpomenout, jak dobré tyhle staré kousky byly, a nakonec vás nepřímo přimět k předobjednávce chystané trojky. Pokud tak učiníte přes internetový obchod Gamestop, EA slibují spoustu bonusového materiálu:ě videoretrospektivu celé série, s předstihem preview vlastních pořadů (BattleCast Primetime a další), dokument o herečce Gině Carano, extra síťové mapy nebo wallpapery. A jakmile předobjednávku stvrdíte, čekání vám dále usnadní ještě nabízený C&C Red Alert 2 - opět ke stažení a zdarma.

C&C Red Alert 3 vyjde v říjnu pro PC a Xbox360 - více v dojmech z bety a našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Herecké výkony ve filmečcích z Red Alert 3  [23.8.2008 15:15 - jd]
Trojice nahrávek z bety Red Alert 3  [5.8.2008 20:20 - levis]
Oficiální nároky Red Alert 3  [28.7.2008 15:15 - jd]
E3 videa: Afrika, Quake Live, Red Alert 3  [20.7.2008 18:18 - levis]
Neporazitelná japonská síla z Red Alert 3  [14.7.2008 11:11 - levis]
zdroj: EA

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.