zavřít

Diabolique: Licence to Sin (Infernal), Aurora Watching

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hned dva nové tituly dnes představila společnost Shanz Interactive, které se podařilo uzavřít vydavatelskou smlouvu s vývojářským studiem Metropolis Software.

Zároveň byl zahájen provoz oficiálních stránek obou projektů. Prvním z těchto titulů je akční third-person hra s názvem Diabolique: Licence to Sin (homepage). jejím hlavním hrdinou je Dark Eaville. Jde o nejlepšího speciálního agenta ve službách Jeho Veličenstva Ďábla. Tajné organizace Dobra a Zla jsou od doby stvoření lidstva v permanentním konfliktu. Je to válka o duše. Agenti Dobra mají nyní za lubem něco neobyčejně velkého. Dark Eaville bude muset udělat všechno pro to, aby je zastavil.

Druhá hra se jmenuje Aurora Watching (homepage). I v tomto případě jde o akční hru z third-person pohledu, tentokrát však se stealth prvky. Její děj se odehrává v Arktidě. Všechny lokace jsou situovány do fascinujících výtvorů ledovců, do laboratoře ukryté pod ledovci a také do nebezpečně zaplavené ruské ponorky. Hlavním hrdinou je postava jménem Sullivan. Spolu s ním se setkáte s řadou různých nepřátel, z nichž ne všichni pocházejí z lidského plémě. Způsobů, jak každého z nich zlikvidovat, prý bude mnoho. Hra má být zpestřena i různými mini-gameskami a hádankami. Oba tyto projekty užívají technologii fyzikálního enginu RenderWare a budou představeny na letošní Game Convention v Lipsku (20 - 21. 8.).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.