zavřít

Dead or Alive míří na stříbrné plátno

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bojová série Dead or Alive se stane námětem pro nově chystaný film, který má prý spojovat prvky snímků jako Charlieho andílci a Enter the Dragon.

Za celým projektem stojí firma Impact Pictures, mimochodem stejná společnost, která v současnosti pracuje na filmech na motivy Drivera a Resident Evil 2. Její zakladatelé Paul Anderson a Jeremy Bolt mají kromě jiného na svědomí třeba filmový Mortal Kombat.

Rozpočet Dead or Alive činí něco kolem $30 miliónů a příběhově se film zaměří na čtveřici hrdinek z této známé série od Tecma. Samotný děj však nebude mít s hrou příliš společného. Podle Andersona má jít o zábavný film plný akce i humoru, takže se setkáme též s úplně novými postavami, které se ve hře nikdy neobjevily a neobjeví. Vše začíná, když jsou dívky pozvány na exotický ostrov, kde se koná světový bojový turnaj. Součástí snímku budou i žhavé scény z plážového volejbalu, pro inspiraci filmařům poslouží xboxový Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball.

Jediné, co se zatím neví je, kdo bude Dead or Alive režírovat, Anderson je zaneprázdněn jinými projekty, navíc zde bude figurovat spíše v roli producenta. Skutečnou perličkou na závěr je informace, že scénář k filmu napíše J.F. Lawton, mimochodem pachatel slaďáku Pretty Woman. Vážně by mě zajímalo, co z toho nakonec vyleze, pravdu se však dozvíme nejdříve za rok na podzim.

zdroj: Yahoo, Shacknews

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.