zavřít

Datadisk Winds of War pro HoMM 4 hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestává se často, aby byla nějaká hra dokončena o dva měsíce dříve, než se všeobecně předpokládalo, ale dnes večer jsme byli svědky takové výjimečné události na fanouškovské stránce Celestial Heavens.

Ta uveřejnila zprávu od Christian Vanoveru z New World Computing, který se pochlubil, že druhý datadisk Winds of War pro oblíbenou fantasy strategii Heroes of Might & Magic IV dostal u vydavatele 3DO zelenou a jeho Gold Master je nyní na cestě do lisoven. Winds of War do HoMM IV přidá šest nových kampaní čítajících celkem 40 map, z nichž některé zvítězily v soutěži o nejlepší level vytvořený fanoušky. Dále se můžete těšit na tři nové fantasy kreatury, nové objekty, soundtrack nebo také editor kampaní. O jejich náplni nedávno informoval Gremlin na svém webu Heroes.cz:

    Příběhová linie kampaní vypadá jako vždy velmi zajímavě: děj se odehrává na severním kontinentu světa Axeoth, kde se rozkládá velké království Channon. Toto království je z několika stran napadeno 5 armádami, které touží po jeho zemi a bohatství. Hráč bude postupně vůdcem jednotlivých invazí (prvních 5 kampaní) a v poslední velkolepé kampani se strhne finální boj o zářivé hlavní město království Channon... [více]
Termín vydání Winds of War zatím nebyl blíže specifikován, ale jisté je, že u nás tento datadisk opět vyjde v kompletní české verzi (včetně dabingu) pod taktovkou CD Projektu a to zřejmě v březnu. Také se začalo šuškat, že díky prodejním úspěchům čtvrtého dílu Heroesů bychom se zanedlouho měli dočkat ohlášení regulérního pátého pokračování.
zdroj: Bluesnews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.