zavřít

Další hry na motivy Pána prstenů

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal Games dnes tiskovou zprávou oznámili několik nových her, založených na literární předloze J.R.R.

Tolkiena - kultovním Pánovi prstenů. Svoji licenci na produkci titulů s touto tématikou tedy hodlají maximálně využít. Kromě on-line RPGčka z prostředí Středozemě (Middle Earth) bude Vivendi vyvíjet i hry, založené na Dvou věžích (The Two Towers) a nově i na Návratu krále (The Return of the King). Obě by se měly dostat na osobní počítače i konzole, především u Two Towers se s PC verzí příliš nepočítalo.

Rozhodně největším překvapením je však ohlášení titulu s originálním názvem The Lord of the Rings: The War of the Ring. Půjde o real-timeovou strategii, točící se okolo událostí před samotným vznikem Společenstva prstenů. Více informací zatím není k dispozici, doufejme, že první screenshoty přijdou brzy.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.