Chystá se Gears of War pro Kinect?
zdroj: Archiv

Chystá se Gears of War pro Kinect?

16. 11. 2010 11:21 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Pohybový ovladač Kinect se setkal s vřelým přijetím široké veřejnosti a opovržlivým...

Zvětšit zdroj: Archiv Pohybový ovladač Kinect se setkal s vřelým přijetím široké veřejnosti a opovržlivým odfrkáváním ze strany takzvaných hardcore hráčů, kteří za novou technologií vidí jen líbivé ovládání rodinných herních hříček. Se zajímavou informací či spíše spekulací ovšem přišel server IGN - Microsoft chce právě tyto hráče přesvědčit Kinect verzí brutální sci-fi řežby Gears of War.

Otázkou ovšem zůstává, zda by pro (r)evoluční ovládání byla vyvinuta zcela unikátní hra, anebo by došlo k předělání jednoho z již vydaných dílů pro potřeby ovladače. Microsoft na zvídavé otázky odpovídá klasickým „nemůžeme tyto spekulace komentovat“, což neznamená vůbec nic. Nicméně nezdá se to být nelogickou cestou, jak představit Kinect v úplně jiném světle. A díky sociálním sítím máme ještě více informací.

Tam, kde Microsoft mlčí totiž Cliff Bleszinski na svém Twitteru vesele informuje. Dle jeho prohlášení je vše jasné. Bleszinski lakonicky a vše říkajícím způsobem napsal: „Žádný Kinect v Gears of War 3“. Takže to bychom měli. V otázce, zda si na Kinectu vyzkoušíme rozřezávání lidí s imaginárním Lancerem v rukou jsme moc nepokročili, ale víme jistě, že třetí Gears of War budou zase čistě na gamepadu. Ostatně, komplexní ovládání střílečky pouhýma rukama je hodně diskutabilní. Jak se hodí granát, jak zamíří, jak spustí pila Lanceru...?

Jestli však Epic pro Kinect chystá speciální hru z GoW universa, to už Bleszinski nedementoval, takže naděje na nějakou on-rails střílečku tu asi je. Jenže, kdo by o něco takového stál...

Nejnovější články