zavřít

Boston Animation pracují na RPG Shaman

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Boston Animation - lidé, kteří mají leccos společného také se hrou Darkened Skye, nyní pracují na svém novém dílku, kterým bude akční adventura/RPG s názvem Shaman.

Zní to tajemně a tajemné bude i prostředí a atmosféra, která Vás bude hrou provázet. Děj se bude odehrávat na americkém jihozápadě ještě před tím než se do těchto končin dostala noha Evropana.

Příběh se bude točit okolo jednoho z indiánských kmenů. Velmi starý šaman tohoto kmene umírá právě v době, kdy se nad světem vznáší velké zlo. Nějak se ale stalo, že se brána do "posmrtného světa" zavřela. Protože teď duše zemřelých nemají kam jít, jsou nuceny se vracet do svých těl. Mohlo by se zdát, že to není žádné neštěstí, že nikdo nemůže zemřít, jenže všechno má své ALE. Proces navrácení duše do těla má za následek vytvoření ohavných a zlých "nemrtvých" zrůd.


další nové obrázky

Hlavním hrdinou je mladý lovec, jehož bratr (dvojče) je zasvěcencem šamana. Poté, co bratr našeho hrdiny nezvládne návrat ze své cesty za znovuotevřením brány do posmrtného světa, je mladý valečník nucen naučit se šamanovy matody, aby získal potřebné mystické schopnosti nutné pro vstup do "Země duchů", kde by mohl své ztracené dvojče najít. Podobně jako ve všech RPégéčkách, i tato hra bude obsahovat určitý vývojový systém postavy, který bude soustředěn na vývoj smyslů a duchovních vloh, a chybět nebudou ani bojové a mystické schopnosti.

Základním kamenem hry bude nalezení a získání různých totemů, které jsou potřebné k použití toho kterého šamanského kouzla. Ve hře nenajdete jedinou lahvičku s uzdravujícím nápojem apod. - odkázáni budete pouze na přírodní bylinky a rostliny, které budou roztroušeny všude po detailně provedeném přírodním prostředí. Jestli na své dobrodružné cestě budete mít čas, budete dokonce moci obdivovat krásu kaskádových vodopádů, borových lesů nebo skalních obydlí.

Boston Animation na Shamanovi pracují asi šest měsíců a chystají se vydat jak verzi pro PC (tu nejdříve), tak také port pro konzole. Ty, které hra zaujala, nemůžu potěšit, neboť se ji dočkají až v létě 2003. Do té doby doufejme, že tvůrci hry najdou vydavatele.
zdroj: GamersPulse

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.