zavřít

AquaMark 3 benchmark lokálně ke stažení

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jelikož jsme oficiálním mirrorem a hodina H právě nastala, můžete si od nás stáhnout (65 MB) novinku AquaMark 3 pro otestování výkonnosti vašeho PC v moderních 3D hrách.

Tento program pochází od německých Massive Development a má být přímou odpovědí na syntetické benchmarky typu 3D Mark 2003, neboť je poháněn Krass enginem využívaným například v podmořské střílečce AquaNox 2: Revelation nebo nadcházející RTS Spellforce. Díky tomu by AquaMark 3 údajně měl být věrným odrazem požadavků současných her, které jsou postaveny na vlastnostech DirectX 9 (Pixel Shader 2.0 atd.) a obsahují komplexní 3D scény, ale přitom samozřejmě zůstávají kompatibilní i se starším DX7/8 hardwarem.

První podrobné rozbory AquaMarku 3 publikovali kolegové na Guru3D a TweakTownu, kde dosáhli zajímavých výsledků při použití betaverze Detonatorů 51.75, které překvapivě občas byly až o 9-26% pomalejší oproti konkurenci. Celkovým vítězem benchmarků se však nestal nikdo, protože GeForce FX 5900 Ultra vyhrála "o prsa" s novými ovladači při normálním nastavení (bez anti-aliasingu - graf), zatímco grafické karty z rodu Radeonů jsou jasným králem při zapnutí vysokých detailů (4x AA, 8x AF - graf).

Jaké skóre jste v AquaMarku 3 získali vy? Před ostatními čtenáři se můžete pochlubit v diskusním fóru, ale nezapomeňte přitom uvést kompletní konfiguraci a použité nastavení, ovladače či rozlišení (nejlépe standardní 1024x768 32bit bez AA/AF).

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.