zavřít

Akční hra Enter the Matrix na 6 CD je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Shiny Entertainment a Atari, což je název sub-labelu distributora Infogrames, se před...

Shiny Entertainment a Atari, což je název sub-labelu distributora Infogrames, se před okamžikem nechali slyšet tiskovou zprávou, že jejich velmi očekávaná third-person akce/střílečka Enter the Matrix je hotova a objeví se na pultech obchodů přesně 15.května - tedy záměrně ve stejný den, kdy má v USA premiéru budoucí hit stříbrného plátna Matrix Reloaded (čtyři nové fotky z filmu).

Do naší sekce downloadů jsme také včera přidali pětiminutový dokument (20 MB) o vzniku této hry podle scénáře od bratří Wachovských, která bude definitivně zabírat přesně 6 CD, ale o jejím vydání na DVD se bohužel neuvažuje. Tvůrci Enter the Matrix v něm hovoří například o tom, jak probíhal vývoj nebo uvidíte průběh natáčení některých scén a triků. Video jsme výjimečně nechali v původním formátu MOV (QuickTime), neboť jeho konverze do DivX měla vzhledem k minutáži úplně stejnou velikost při mírném zhoršení kvality. Čím bude hra Enter the Matrix zajímavá a jak bude navazovat na filmovou trilogii se dozvíte z našeho preview nebo archivu novinek, kde se nachází i několik velmi povedených trailerů.

zdroj: GH, Treknews, IGN

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.