zavřít

31. hrdinou Overwatche bude astrofyzik Sigma

PlayStation 4 Windows Xbox One

AKTUALIZOVÁNO - Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

AKTUALIZACE: Jen pár hodin po zveřejnění videí s nápovědami pro následující postavu hrdinské střílečky Overwatch tu máme oficiální odhalení. Blizzard přichází s „excentrickým astrofyzikem“ Sigmou, který se stal obětí katastrofálního experimentu, když se snažil zkrotit černou díru. Za své gravitační superschopnosti tak zaplatil hlavně duševním zdravím.

Sigma je sice prototypem šíleného vědce, ale podle oficiálního popisu jde o milého génia, který ale během jednoho ze svých pokusů zešílel. Jelikož vláda usoudila, že je kvůli psychickému poškození narušený a hrozbou pro lidstvo, na mnoho let ho uklidila do tajného nápravného zařízení. Odkud ho ovšem kvůli jeho schopnosti manipulovat s gravitací vysvobodila teroristická skupina Talon. A chce ho použít jako zbraň.

Původní zpráva (22. 7. 2019, 13:30): Hrdinská střílečka Overwatch nedávno oslavila třetí narozeniny a stále se může pochlubit poměrně živou základnou fanoušků. Blizzard nedávno oznámil, že na dalšího nového hrdinu k doplnění stávající sestavy si hráči počkají možná o trochu déle, než byli doteď zvyklí. Což ovšem neznamená, že Jeff Kaplan nemůže ani naznačovat. Takže to dělá.

Jeffovo sdělení ovšem přeruší portál, nějaké ty matematické vzorečky a klavírní melodie. Druhé kraťoučké video v lince na piáno pokračuje, jen k ní přidává alarm a výřez se jmenovkou s písmenem sigma z řecké abecedy. Pokud z toho nejste příliš moudří, nezoufejte!

Nový hrdina se podle všeho opravdu bude jmenovat Sigma, což spolu s jeho miniaturou propálil mexický worldcupový tým. Je tedy otázkou, nakolik jde o omyl – onen tweet na internetu visí už čtyři dny a nikdo se ho zatím neobtěžoval smazat.

Overwatch Sigma

Na Redditu se mezitím objevily spekulace, co by zveřejněná videa a informace mohly pro Sigmu znamenat z hlediska hratelnosti. Rovnice ve videu totiž opravdu odpovídají hned pěti fyzikálním výpočtům, z čehož uživatel EnVyUs odvozuje trojici možných schopností. První z nich by měl být granát, který v místě dopadu vytvoří zakřivení, o které se budou odrážet projektily a schopnosti.

Druhou schopností pak podle něj má být antigravitační paprsek, který zvládne vymrštit do vzduchu ostatní hráče. Sigmovou ultimátní dovedností by mohl být štít, který do sebe vsákne všechny vystřelené projektily a schopnosti a přemění je v buff pro tým. Dobrý způsob, jak si to vyřídit s ultimátkou od Mei nebo od Hanza.

Sigma Overwatch

Blizzard si s fanoušky Overwatch rád pohrává, takže si na plnohodnotné oznámení „Sigmy“ možná ještě chvíli počkáme. V mezičase si můžete užívat letošního třetího ročníku letních her s jejich týdenními výzvami a novou porcí vyletněných skinů pro vaše oblíbené hrdiny.

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.