zavřít

10 nejprodávanějších her v USA za říjen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A jsme tu opět s nejnovější hitparádou nejprodávanějších her v USA.

Tentokrát jde o shrnutí prodeje za celý říjen a jak si můžete všimnout, oproti poslednímu pořadí je zde několik zajímavých změn. Například Dark Age of Camelot, který v předposledním říjnovém týdnu spadnul až na třetí příčku, v celkovém hodnocení se však vyšvihl až na první místo. Druhou příčku si neoblomně střeží C&C: Red Alert 2 Yuri's Revenge. Stejně tak Sims a všechny jeho datadisky nezklamaly, protože se umístily v první desítce a to na velmi pěkných místech a vůbec nepochybuji o tom, že až bude hodnoceno období, kdy se poslední ze simáckých rozšíření Hot Date dostalo do obchodů, uvidíme ho určitě hodně vysoko. Lord of Destruction a Operation Flashpoint utpěly mírné ztráty, ale pořád ještě se drží, i když mírně pod první polovinou.

1. Dark Age Of Camelot
2. Command & Conquer: Red Alert 2 Yuri's Revenge
3. The Sims
4. MP Civilization 3
5. MP Roller Coaster Tycoon
6. Diablo 2: Lord of Destruction
7. Operation Flashpoint
8. The Sims: House Party
9. The Sims: Livin Large
10. Asheron's Call: Dark Majesty
Civilization 3 za svou čtvrtou příčku získala bramborovou medaili a pád Asheron's Call: Dark Majesty (i přes přívětivou prodejní cenu) až hluboko na dno asi nikoho příliš nepřekvapil. Upřímně řečeno mě trochu mrzí, že z tabulky vypadl Zoo Tycoon, který si chvíli držel i třetí příčku (možná někdy příště). Pool of Radiance, který se v jeden moment nejspíš nějakým omylem dostal na úplně první místo, neúprosně propadl ne na 11. pozici, ale až na 20. místo.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.