zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme Tetris

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hry, kterým se podařilo překonat hranici 100 milionů prodaných kopií, jsou všehovšudy tři – GTA V, Minecraft a Tetris. Poslední jmenovaný je považovaný za nejprodávanější hru na světě, i když nikdo nedokáže určit přesné číslo vzhledem k nekonečnému zástupu klonů na všech myslitelných platformách. To by v tom byl čert, aby se nejrozšířenější hra světa nedostala do Retra.

Honza s Pavlem vám v dnešním Retro GamesPlayi předvedou svůj um v umisťování takzvaných tetromino (podivně tvarovaných dílků) do řádky. Dílky padají a padají, zcela zaplněné řádky mizí a mizí. Je snad mezi našimi diváky a čtenáři někdo, kdo netuší, o čem je tady řeč? V takovém nepravděpodobném případě se to dneska bezpochyby dozvíte. Vy ostatní se podělte o své nejlepší skóre v chatu na YouTube.

Tagy: retro

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.