zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme střílečku Serious Sam: The First Encounter

Windows Xbox

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K prvnímu setkání se Serious Samem došlo v roce 2001, jeho vývoj se ovšem započal už v roce 1996. Hlavní hrdina, Sam „Serious“ Stone musí ochránit Zemi před mimozemským vládcem Mentalem, který chce vyhubit lidstvo, a přirozeně tak nečiní diplomacií, nýbrž systematickou likvidací emzáků. Systematickou? Spíš pořádně frenetickou!

Sama jeho boj proti mimozemšťanům zavede třeba mezi egyptské pyramidy, do tropického pralesa i do středověkých hradů s otevřenými arénami, které musíte bránit před nekonečnými vlnami nepřátel. Před deseti lety se první Serious Sam dočkal i remaku, poslední pokračování ho před dvěma lety dostalo do virtuální reality ve spin-offu Last Hope.

Na hraní se dnes jako obvykle vrhnou Pavel s Honzou, kteří během živého vysílání ochotně zodpoví vaše dotazy v chatu na YouTube.

Tagy: akční FPS first person střílečka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.