zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme RPG Arx Fatalis

Windows Xbox

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Psal se rok 2002, když světlo světa spatřily dnes již legendární RPG Neverwinter Nights a The Elder Scrolls III: Morrowind. Nicméně v nabytém období se našel ještě minimálně jeden titul, který se zapsal do srdcí mnohých dobrodruhů – Arx Fatalis. First person RPG kráčející ve stopách Ultimy Underworld si dnes vezmeme na paškál v Retro GamesPlayi, který začíná výjimečně až v 16:30.

Arx Fatalis vyšla v létě roku 2002 na Windows a zhruba o půl roku později i na prvním Xboxu. Pro nás je ale důležité, že se v roce 2007 dostala na Steam, kde je k dostání dodnes. Pokud ve vás Pavel s Honzou probudí nostalgickou slzu, tentokrát si nemusíte zoufat, že tento retro kousek není nikde k dostání. Naopak se do něj můžete okamžitě pustit.

Své zvídavé otázky můžete jako obvykle klást během živého vysílání do chatu na našem YouTube kanále, kde je chlapci jistě ochotně odbaví.

Tagy: retro RPG

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.