Arx Fatalis 2 a American Conquest datadisk?
zdroj: tisková zpráva

Arx Fatalis 2 a American Conquest datadisk?

29. 3. 2003 22:22 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Podle vyjádření Raphaela Colantonia z Arkane Studios to vypadá, že tento tým zadělává na druhé pokračování RPGčka Arx Fatalis, které vyšlo na sklonku loňského roku a bylo přijato veskrze kladně (recenze, 80%).

Šéf a hlavní designér projektu se tak totiž zmínil v jednom rozhovoru pro francouzský magazín Dagon's Lair. Arx Fatalis 2 by prý měl nabídnout herní styl více podobný Thiefovi, System Shock nebo Deus Ex. Hru má ještě osvěžit venkovní prostředí, ale zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Podobná, i když mnohem podloženější spekulace se týká též datadisku k historické real-time strategii American Conquest: War of Independence od ruských GSC Gameworld a německého vydavatele CDV. Na oficiální stránky této hry přibyly screenshoty pocházející z nového, dosud nepojmenovaného datadisku. Málokdy se stane, že si můžeme prohlédnout obrázky ze hry, která ještě nemá jméno. Obvykle vydají herní firmy obsáhlé tiskové prohlášení a většinou až za čas následuje ukázka grafiky. U add-onu k American Conquest je to ale naopak, stačí se mrknout do naší nově založené galerie.

A víkendové spekulace ještě jednou. Fanouškovské stránky jako TribalWar nebo PlanetTribes informují o novém počinu v sérii multiplayerových akcí Tribes. Ten bude prý oficiálně oznámen na tiskovce Vivendi Universal Games, která se uskuteční koncem dubna. Osobně jsem zvědavá, co se z toho vyklube, dříve ohlášený Tribes: Fast Attack, který měl přinést i singleplayerovou část, totiž Sierra později k lítosti všech zrušila.

kate

Nejnovější články