zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme Quake 2 s raytracingem

Windows PSOne

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Střílečka Quake 2 od studia id Software trochu překvapivě nebyla přímým pokračováním jedničky a ani následující Arena na ni nenavazovala. Namísto pravděpodobnějšího remaku jsme se nedávno dočkali obohacení titulu z roku 1997 o technologii raytracing. Likvidaci emzáků si tak v dnešním Retro GamesPlayi vychutnáme s realističtějším nasvícením a vylepšenou grafikou.

Hratelností je Quake 2 jednou z nejryzejších stříleček, která žánr posílala zejména o poměrně rozsáhlé úrovně s otevřenými prostory. Spousta hráčů strávila stovky hodin v multiplayerových módech, ať už v deathmatchi, kooperaci, 1v1 anebo capture the flag. Honza s Pavlem se ovšem zaměří primárně na kampaň, kde v kůži mariňáka musí osvobodit Zemi od mimozemské invaze. Sledujte poslední Retro GamesPlay dnes od 18:30 na našem YouTube kanále:

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: retro first person střílečka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.