zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme prvního Raymana

Windows PlayStation 3 PSOne PSP

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by neznal starého dobrého Raymana, který se v různých variacích vrací na naše obrazovky už od roku 1995, kdy vyšel jeho první, velice úspěšný díl. Série si drží kvalitu dodnes, což dokazuje výborný Rayman Legends v definitivní edici pro konzoli Switch. Retro dvojka Pavel s Honzou vám za moment ukáží, kde to všechno začalo.

Původnímu Raymanovi sice táhne na 25 let, ale v „novém vydání“ jste se s ním mohli setkat před několika málo měsíci. Rayman je totiž jedním z dvaceti předinstalovaných titulů na retro konzoli PlayStation Classic, což jen podtrhuje jeho důležitost v historii videoher.

Ale konec dlouhým proslovům, je načase zavzpomínat! Jako vždy je vám pro sdílení vlastních pocitů k dispozici chat.

Tagy: retro herní série

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.