zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme komiksového Shadow Mana

Windows MAC PSOne DreamCast Nintendo 64

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Existuje dobro a zlo, život a smrt, a Shadow Man propojuje polární paralelní světy prostřednictvím temné magie. Vládce světa mrtvých, Legion, shromáždil duše pětice sériových vrahů včetně legendárního Jacka Rozparovače a vyslal je do našeho, živého světa. V dnešním Retro Gamesplayi si půjčíme masku Shadow Mana a plyšového medvídka a budeme balancovat na hranicích obou světů.

Tím „my“ myslíme samozřejmě Pavla s Honzou, kteří se dnes ujmou kontroly nad nájemným vrahem Mikem LeRoiem a tuhle retro záležitost na motivy komiksu z roku 1999 vám předvedou. Své dotazy a připomínky můžete jako obvykle směřovat během živého vysílání do chatu na našem YouTube kanále, kde je Re a Tro rádi odbaví.

Tagy: komiks

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.