zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme adventuru Full Throttle

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Existuje poměrně málo her o motorkářích, a ještě menší procento z nich tvoří adventury. Světlou výjimkou je Full Throttle z dílny LucasArts, jmenovitě od Tima Schafera. Ano, přesně toho Tima Schafera, který později založil Double Fine a nedávno se nechal odkoupit Microsoftem. Nyní se ale vrátíme skoro o 25 let zpátky.

Grafická adventura Full Throttle vypráví příběh motorkáře Bena, který se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě. Konkurenční gang na něj ušil boudu, a proto je obviněn z vraždy šéfa továrny na motorky. Musí očistit své jméno – a odjet do západu slunce.

V adventuře z poloviny 90. let, kde hlavního záporáka dabuje Mark Hamill a duní licencovaná rocková hudba, je spousta času na nostalgii po starých časech. Proto se do ní pustíme v dnešním Retro GamesPlayi, výjimečně v 18:00, jako obvykle s Honzou Olejníkem a Pavlem Dobrovským.

Tagy: motorkářský gang adventura Tim Schafer

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.