zavřít

Vesmírný koráb ve sci-fi RPG Harbinger

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SilverBack Entertainment chystá pro všechny fanoušky RPGéček nové povyražení v podobě jejich nového titulu - Harbinger.

To je hra, která své hráče přivede do zcela nové dimenze naprosto přetechnizovaného světa. Jak takový svět bude vypadat, můžete vidět v naší galerii, kde jsou ode dneška i tři nové obrázky. Harbinger se bude odehrávat na palubě obrovského vesmírného plavidla. Ve hře si budete moci vybrat ze tří typů postaviček - houževnatého muže lidské rasy, mimozemskou samičku známou jako Culibine nebo neohrabanou robotickou kreaturu známou jako Gladiator. Každá z těchto postav bude mít pochopitelně ve vínku jiné schopnosti, sílu, odolnost i další dovednosti v oboru boje.


nové obrázkykompletní galerie

Lidský bojovník si své odbojuje s laserovou puškou v ruce. Ovládá i pokládání různých min, které pak v kombinaci s jeho zbraní mohou způsobit celkem slušné škody. Okolo Culibine budou obíhat jakési koule, které ji budou chránit proti případným útočníkům a působí i jako ozdravující prostředek. Gladiator je už ze své podstaty velký a silný a navíc si dokáže vytvořit "synka", který se umí i sám pohybovat a v určité vzdálenosti explodovat. Příběh hry se bude pro každou z postaviček v něčem lišit. Během hry budete mít možnost získat spoustu zajímavých věciček, vč. peněz a zbraní. Nepřátelští tvorové budou různá, od modrých pavouků/brouků s velkou zbraní, přes jakési podivné vetřelce, až po skutečně děsivě vypadající psy s ohromnými tesáky.

Máme pro vás i video (3 MB, DivX) ve vysokém rozlišení 720x48, které vám v délce 42 sekund předvede, jak bude celá hra Harbinger vypadat.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.