zavřít

Max Payne 2,Horizons,Conflict: Desert Storm 2

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Doposud prázdnotou zející oficiální stránka pro Max Payne 2: The Fall of Max Payne dnes ožila detaily o této third-person akci od Remedy a Rockstar Games.

Za doprovodu houslové předělávky hlavního hudebního motivu ze hry si tam můžete stáhnout wallpapery, screensavery nebo zjistit minimální hardwarové požadavky, které zní: 1 Ghz PIII/Athlon nebo 1.2 Ghz Celeron/Duron procesor, 32 MB AGP grafická karta podporující HW T&L, 256 MB RAM, 1.5 GB místa na disku, Windows 98/ME/2000/XP a DirectX 9.0. Pokud půjde vše podle plánu, Max Payne 2 si vychutnáme už za pouhé dva měsíce, ale do té doby by ještě měl vyjít trailer. Díky homepage vám můžeme nabídnout čtyři nové obrázky zachycující mimojiné kancelář hlavního hrdiny.

    
Max Payne 2 galerie  ||  Horizons galerie  ||  Conflict: Desert Storm 2 galerie

O rovných patnáct čerstvých ukázek byla aktualizována i galerie k fantasy MMORPG Horizons od Artifact Entertainment a Infogrames, která se pokusí zaujmout fanoušky žánru rovněž na podzim. V provozu je též nový web pro arkádovou válečnou akci Conflict: Desert Storm II od SCi, která je postavena na událostech první války v Perském zálivu z roku 1991. Jednička ve verzi pro PlayStation 2 se stala ve Velké Británii překvapivě bestsellerem, takže nezbývá než doufat, aby se jednalo o něco lepšího než jen odfláknutou konverzi pro PC. Do Bagdádu zobrazeném na další várce screenshotů se budete moci vrátit v týmu Spojenců od 19. srpna.
zdroj: Bluesnews, TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.