Max Payne 2,Horizons,Conflict: Desert Storm 2
zdroj: tisková zpráva

Max Payne 2,Horizons,Conflict: Desert Storm 2

21. 8. 2003 4:04 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

Doposud prázdnotou zející oficiální stránka pro Max Payne 2: The Fall of Max Payne dnes ožila detaily o této third-person akci od Remedy a Rockstar Games.

Za doprovodu houslové předělávky hlavního hudebního motivu ze hry si tam můžete stáhnout wallpapery, screensavery nebo zjistit minimální hardwarové požadavky, které zní: 1 Ghz PIII/Athlon nebo 1.2 Ghz Celeron/Duron procesor, 32 MB AGP grafická karta podporující HW T&L, 256 MB RAM, 1.5 GB místa na disku, Windows 98/ME/2000/XP a DirectX 9.0. Pokud půjde vše podle plánu, Max Payne 2 si vychutnáme už za pouhé dva měsíce, ale do té doby by ještě měl vyjít trailer. Díky homepage vám můžeme nabídnout čtyři nové obrázky zachycující mimojiné kancelář hlavního hrdiny.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Max Payne 2 galerie  ||  Horizons galerie  ||  Conflict: Desert Storm 2 galerie

O rovných patnáct čerstvých ukázek byla aktualizována i galerie k fantasy MMORPG Horizons od Artifact Entertainment a Infogrames, která se pokusí zaujmout fanoušky žánru rovněž na podzim. V provozu je též nový web pro arkádovou válečnou akci Conflict: Desert Storm II od SCi, která je postavena na událostech první války v Perském zálivu z roku 1991. Jednička ve verzi pro PlayStation 2 se stala ve Velké Británii překvapivě bestsellerem, takže nezbývá než doufat, aby se jednalo o něco lepšího než jen odfláknutou konverzi pro PC. Do Bagdádu zobrazeném na další várce screenshotů se budete moci vrátit v týmu Spojenců od 19. srpna.
zdroj: Bluesnews, TTG

jd

Nejnovější články