Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve
zdroj: Archiv

Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve

2. 10. 2003 21:21 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

G2 Interactive a Xicat Interactive dnes ohlásili titul Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve, který bude v podstatě vylepšenou verzí bojového leteckého simulátoru Falcon 4.0 od Microprose z roku 1998, jemuž jsme se věnovali v nedávném seriálu tématických článků.

Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve zdroj: Archiv V nových misích a scénářích, situovaných opět na korejský poloostrov, si zalétáte jak v F-16, tak v nově přidaných letounech F-4, F-14, F/A-18, Mig-29 či A-10. K dispozici budou realistické zbraně, systémy, radary atd. Celkově Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve nabídne 31 tréninkových a 100 klasických misí, z nichž většina je určena pro F-16 Falcon.

zdroj: Archiv Hlavní předností hry se stane vylepšená, prý mnohem detailnější grafika, změn se však dočká i uživatelské rozhraní. Na spuštěné homepage toho sice zatím příliš nenajdete, ale k základním informacím, screenshotům a wallpaperům by dle slov tvůrců mělo brzy přibýt i video. Souběžně s Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve je ve vývoji i regulérní pokračování, Falcon V. Falcon 4.0 Gold se ale rozhodně objeví dříve, vydání je naplánováno už na konec října.

zdroj: PR

kate

Nejnovější články