zavřít

Chaser, Largo Winch, Combat Mission 2 pics

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Víkendové trio nových screenshotů startuje šest čerstvých, ale trochu tmavých ukázek ze sci-fi first-person akce Chaser, o které se dozvíte úplně vše z našeho velkého rozhovoru.

Když jsem se nedávno na ICQ dotazoval Davida Durčáka ze slovenského Cauldronu, zdali hru dokončí ještě v letošním roce, bylo mi odpovězeno, že by to rádi stihnuli a neradi by tento termín posouvali. Možná také nevíte, že novým distributorem Chasera se po Fishtank Interactive stal rakouský JoWood, který převzal všechny tituly od této německé firmy a získal kromě toho do svého portfólia ještě například Arx Fatalis, Beam Breakers nebo Wildlife Park.


Chaser galerieLargo Winch galerieCombat Mission 2 galerie

Dále se můžete mrknout na tucet nových obrázků z akční adventury Largo Winch od UbiSoftu, která právě v těchto dnech vychází na západoevropském trhu a psali jsme o ni už několikrát, naposledy v pondělí (info). A na závěr byla aktualizována galerie k tankové 3D strategii z prostředí druhé světové války, Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin, což naznačuje brzký příchod hratelného dema. To má podle oficiálních informací od výrobce Battlefront vyjít už 1.září ve verzích pro PC nebo Maca a jeho obsahem prý budou dvě mise s tutorialem. Plná verze CM2 pak půjde stejně jako u prvního dílu objednat pouze z internetu počínaje dnem 20.září.
zdroj: GameSurf, GameStar, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.