Zpoždění PC verze Brothers in Arms Hell Highway
zdroj: tisková zpráva

Zpoždění PC verze Brothers in Arms Hell Highway

16. 9. 2008 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Za pár dnů na trh přijde pouze PS3 a X360 verze, uvedly dva různé zdroje.

"Prohlašujeme Brothers in Arms: Hell's Highway za oficiálně dokončené a vyjde 23.září pro zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu a zábavní systém PlayStation 3 od Sony," hlásá dnešní tisková zpráva UbiSoftu. Také vám tam něco chybí? Ano, její autor jaksi pozapomněl na PC verzi této taktické týmové akce z prostředí druhé světové války. A není to omyl, jen její nestíhání ještě nechtěl přiznat.
Jak jsme se dnes dozvěděli z dalšího zdroje blízkého UbiSoftu, PC verze BiA3 má mít opravdu nějaké zpoždění oproti těm konzolovým, aneb historie (např. Assassins Creed, Advanced Warfighter 2) se opakuje. Jestli se bude počítat na týdny nebo měsíce, to v tuto chvíli ví jen Randy Pitchford & spol. Výrobce na zaslané dotazy nereagoval a ze sajt ve světě po tom ještě nikdo nešel, resp. si této změny nevšiml. Update 20:00 - PC verze nakonec podle zprávy UbiSoftu jen s malým odstupem: 3. října.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázky

Stránka Gearboxu každopádně uvádí, že ve hře zbývá odstranit ještě 21 chyb. A než se tak stane, nemůže být dodělána ani z většiny předpřipravená lokalizovaná PC verze Pekelné dálnice, kterou domácí vydavatel Playman na blogu o překladu včera komentoval takto: "Na základech dokončené anglické verze bude hned připravena i česká jazyková verze a po krátkém odladění se pokusíme v co nejrychlejším čase hru i vydat."

Více o třetím dílu Brothers in Arms, předobjednatelném z Xzone, v našem dřívějším pokrytí:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Brothers in Arms Hell Highway na spadnutí  [11.8.2008 20:20 - jd]
Brothers in Arms Hell Highway - 11 minut hraní  [13.7.2008 19:19 - levis]
Povídání o Brothers in Arms Hell Highway  [27.6.2008 12:12 - mart]
Brothers in Arms Hell Highway - HW stránka a trailer  [19.6.2008 21:21 - levis]
zdroj: PR, vlastní, Playman

jd

Nejnovější články