zavřít

Zoufalý myšák ve hře Tale of Desperaux

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Animovaný film Příběh o Zoufálkovi se dočká herního zpracování i nadabování od Hermiony z Harryho Pottera. + OBRÁZKY

V druhém únorovém týdnu do našich kin zamíří animovaný film Příběh o Zoufálkovi dle literární předlohy Kate DiCarmillové. A jako u řady dalších kasovních trháků "pro celou rodinu" jej bude doprovázet herní doprovod, který Universal přiklepli na podobné případy angažovaným vývojářům z Brash Entertainment.


O co že ve filmu půjde?
    Hrdinou příběhu, jehož předlohou se stala kniha Kate DiCamillo, je myšák Despereaux Tilling, na kterém Vás při prvním pohledu upoutají jeho velké uši. Od malička touží stát se hrdinou, ale stejně jako každý hrdina i on si musí projít prvními útrapami. Vzhledem k tomu, že se dále nemůže držet přísných pravidel své společnosti, je vykázán ze země. Při zkoumání okolních oblastí se setká s dobrosrdečnou krysou jménem Roscuro, která byla rovněž vyhnána z její rodné země. Despereaux se vydává na cestu, na které se pokusí zachránit princeznu z království zvaného Dor...
    [viz Česko-Slovenská filmová databáze]
Samotná hra bude děj filmu věrně kopírovat, přičemž těšit se můžete jak na volné zkoumání magického království, tak i interakci se spoustou filmových postaviček (často formou různých miniher), klasické skákání a hopsání v duchu tradice plošinovek atd. Pro hráče z řad nejmladších bude přichystána odlehčená obtížnostní úroveň, dokonalý dojem zase zaručí dabing přímo od herců, kteří namluvili postavy z filmu (např. Emma Watson čili Hermiona z Harryho Pottera).

Tale of Desperaux vyjde koncem roku pro Xbox360, PS2, Wii a DS.
zdroj: PR, CSFD

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.