zavřít

Zergové ze StarCraft II odkryti

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Třetí rasa sci-fi RTS od Blizzardu odkryta: poznáte na screenshotech a z traileru, čím se změnila?

Dnes v noci došlo v Koreji k dlouho protahovaném odhalení rasy Zergů z chystané sci-fi RTS StarCraft II od Blizzardu. Jak Zergové vypadají máme samozřejmě všichni stále v paměti, ale jak napovídá už samotný trailer (prozatím jen kamerová nahrávka v nízkém rozlišení), očekávat staré jednotky v novém hávu by se nemuselo vyplatit: alespoň dle doprovodného komentáře: "Před čtyřmi roky jsme ustoupili do stínu, ale teď jsme zpět a světy se budou třást, protože poslední válka teprve začíná.."


StarCraft II Zerg trailer shaky-cam

Také jsme pro vás vybrali několik zajímavostí z posledních odpovědí vývojářů fanouškovské komunitě:
  • Lidská schopnost uzdravovat vlastní jednotky aplikovatelná i na spřátelené rasy v multiplayeru, což už však nemusí nutně platit např. pro teleportaci.
  • Bez možnosti stavět pod plovoucími budovami, pokud se však některá snese zpět na zem a zavalí mariňáka, ten bude moci zpod ní normálně vylézt bez újmy na zdraví.
  • Charakteristické rysy/bugy jednotek používané komunitou (např. střelba na pohybujícího se Mutaliska či skladování letek) jemně přepracovány, ale zachovány.
  • U lidských jednotek všechny schopnosti zachovány i při schovávání se v bunkru, z něhož bude Ghost např. moci vypouštět atomové bomby.
  • Veteránství lidských jednotek zachováno v sólo kampani.
  • Ze strany Blizzardu po vydání hry podpora tvůrců kampaní pro více hráčů/se spojenými mapami.
Hodí se také zmínit pár dnů staré nešťastné vyjádření šéfa Activisionu, který mluvil o integraci reklam přímo do hry. Blizzard však ještě týž den celou věc dementoval s tím, že zřejmě byla řeč o reklamách na Battle.netu. Další novinky o hře jako obvykle hledejte na fanouškovském webu Starcraft.cz.

StarCraft II u nás vyjde s českými titulky a manuálem (předobjednávka) na podzim pro PC - více v našech dojmech z GC.
zdroj: oficiální fóra, This is Game, Kotaku

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.