zavřít

Ze Z2 je Z: Steel Soldiers

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhý díl real-time strategie od Bitmap Brothers, pro který se počítalo původně s názvem Z2, byl přejmenován na Z: Steel Soldiers.

Na příběhu pro pokračování "Z" se podílel Martin Pond, který vymýšlel příběhy i ke hrám Imperium Galactica II a Medievil. Děj se přenese o 500 let dál, kdy Trans Global Industries a MegaCom Corporation zapomněli na mírovou smlouvu a pustili se opět do boje. Důraz bude kladen na akci a rychlost, kterou obsadíte jiné území a továrny vyrábějící roboty a tanky. Hlavní změnou bude přechod na 3D engine s pěknými grafickými efekty, který by měl zvládnout i 6 různých lokací, počínaje pouští a džunglí konče. Ve hře budete mít na výběr kolem 30 jednotek pro boj nejen na souši, ale i na vodě a ve vzduchu. Hry se možná dočkáme v polovině příštího roku.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.