zavřít

World War II: D-Day To Berlin oznámen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme tu další malou lekci historie.

Nově ohlašovaná 3D real-time akční strategie World War II: D-Day To Berlin od britských Bitmap Brothers (autoři Z: Steel Soldiers) se totiž bude odehrávat, jak už název mnohým napoví, za 2.světové války a konkrétně se bude týkat operace, která začala "dnem D" - vyloděním spojeneckých vojsk v Normandii. Máte-li zájem se dozvědět o této historické události více, mrkněte sem. World War II: D-Day To Berlin bude z velké části zaměřena na rozsáhlé konflikty, v nichž si vyzkoušíte roli velitele spojeneckých vojsk. Zatím je hra v zárodečné fázi, ale i přes to pro Vás máme alespoň pár prvotních konceptů, které napoví, s jakými jednotkami budete mít tu čest se setkat.


další nové obrázky

"Kdo" tuto strategii vydá, už víme, budou to britští Codemasters, bohužel zatím nevíme "kdy" se k tomuto kroku odhodlají.
zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.