zavřít

Winter Sports Extreme - zima v létě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Holandská vydavatelská společnost Xing Interactive dnes oznámila, že plánuje v polovině léta vydat novou snowborďáckou hru - Winter Sports Extreme.

Zřejmě proto, abyste se v letních parnech trochu osvěžili a zároveň nezapomněli na zimní radovánky. Konkrétně by tento titul měl být k dostání od 14. července, a to za cenu bezmála 10 eur.

Winter Sports Extreme vám v pěti různých prostředích představí čtyři disciplíny - Snowboard, Ski, BigFoot a Ski Jump. Každý hráč si bude moci svého závodníka sám vytvořit. Ovládání hry je prý velmi snadno pochopitelné. V Match módu se bude moci utkat až 10 hráčů.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.