zavřít

Wildlife Park mění jméno i vydavatele

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budovatelská strategie Wildlife Park měla původně vyjít u Fishtank Interactive, ale později celou firmu koupil JoWood, který tak hru de facto zdědil.

Ani u tohoto rakouského vydavatele se ale titul, ve kterém si vezmete na mušku obhospodařování safari, příliš neohřál. Dnes k nám od našich německých kolegů z Tiscali dorazila zpráva, že Wildlife Park finálně vyrazí do světa pod hlavičkou Koch Media a aby toho nebylo málo, bude také přejmenován. Na německém trhu jej tedy zájemci najdou pod názvem Deep Silver a objevit by se tam měl již druhý dubnový týden. Evropská (anglická) verze patrně nedorazí dříve jak koncem června a o jejím názvu zatím není definitivně rozhodnuto. Novatrix, kteří hru vyvíjí, se zjevně inspirovali i v úspěšném Zoo Tycoonu od Microsoftu, narozdíl od něj by ale Wildlife Park měl být určen i pro mladší hráčskou obec.

zdroj: Tiscali.de

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.