Warcraft III: Frozen Throne - zlo z ledovce
zdroj: tisková zpráva

Warcraft III: Frozen Throne - zlo z ledovce

24. 6. 2003 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Warcraft III: The Frozen Throne bude prvním datadiskem k úspěšné strategii Warcraft III: Reign of Chaos, které se po světě prodalo už na 2 miliony kopií.

warcraft3exp zdroj: tisková zpráva Jak jsme vás informovali na konci května, hra je dokončena a do distribuce se dostane s příchodem prázdnin. V Americe se fanoušci dočkají již 1. července, v Británii o čtyři dny později. U nás by se měla hra objevit v kompletní české lokalizaci rovněž začátkem července, tedy ve stejném čase, kdy ve světě vyjdou anglické verze (!). Ačkoliv do uvolnění ještě pár dní zbývá, jsou už s menším předstihem k dispozici cheaty, resp. takzvaný unlocker, který zpřístupní všechny mise v datadisku.

Děj Warcraft III: The Frozen Throne bude zasazen do válkou zdevastovaného Azerothu a bude se točit kolem mocného zlého krále Ner´zhula, uvězněného v ledovci. Jeho duše se samozřejmě pokouší dostat ven a vy musíte udělat vše proto, aby se mu to nepovedlo. Hlavní kampaň ve hře (za tři rasy) má čítat asi 30 misí, speciální kampaň za Orky se prý takto dělit a počítat nedá.

Podle viceprezidenta Blizzardu Billa Ropera není vyloučeno, že The Frozen Throne nebude posledním datadiskem. Jedním dechem ale dodává, že jeho studio určitě upřednostňuje kvalitu nad kvantitou, takže se nemusíme bát, že by nám tvůrci strčili pod nos tři scénáře a novou mapu a pokoušeli se to vydávat (a prodávat) za expansion pack. Mezi hlavní rysy prvního přídavku bude patřit zahrnutí nových hrdinů za každou rasu a také neutrálních hrdinů, které si můžete najmout do družiny. Chybět nebudou další neokoukané jednotky, propracovanější editor úrovní a vylepšený multiplayer přes Battle.net. Více přímo o hře se můžete dozvědět třeba z těchto březnových prvních dojmů.

kate

Nejnovější články