zavřít

Výbuch informací o Gears of War 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

CliffyB promluvil o jízdě na Locustech, nových nestvůrách i o posunu v grafice. + HI-RES OBRÁZKY

Dnes se v Londýně zase roztrhl pytel s third-person akcí Gears of War 2 a vedle vypuštění celé sady parádních obrázků navíc sám velký CliffyB prozradil doplňující informace ke hře:

  • Došlo k jemnému vylepšení krycího systému, abyste místy již nenaráželi do stěn nebo mohli na poslední chvíli přerušit postavou již prováděný skok.

  • Vedle většího počtu přidaných vozidel si zajezdíte i na Locustech včetně toho největšího, Brumaka.

  • Co do stylu vyprávění mají autoři v rukávu nějaká esa, kterými prý riskují víc než kterákoli jiná videohra.
  • Mezi nepřáteli se objeví predátor Skorge, který se s dvěma motorovými pilami dovede prořezat skrz tank, nebo locustí kněz Kantus, jenž ostatní potvory svolá jediným zařváním a bude se pohybovat s akrobacií ninjy.

  • Největší posun v grafice má spočívat ve větší saturaci barev a obecně pohybu v otevřenějším prostoru, který nově optimalizovaný engine dovede renderovat i s detailní krajinou v pozadí.

  • Hráči hostující multiplayerové servery budou mít kvůli technologické povaze enginu i ve dvojce drobnou výhodu nad ostatními, ale už by neměla být tolik znatelná.
  • Marketingový slogan hry ("Větší, lepší a drsnější") se vztahuje ke klíčovým novinkám, čili že kampaň bude delší než v jedničce, hra obsáhne lepší příběh a samozřejmě nabídne drsnější zbraně i monstra.

  • Vývojáři prý záměrně předvádí jen záběry ze tří čtvrtin prvního aktu (hra obsáhne pět dějství), aby hráčům dopředu nezkazili zážitek.
Gears of War 2 vyjde 7. listopadu pro Xbox360, předobjednávejte zde - více v dojmech z E3 a našem mega-preview.
zdroj: Gamersyde, VG247

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.