zavřít

Viktoriánský fantasy svět v MMO Gatheryn

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I mechanické opice v něm pohání pára a jako by z oka vypadl Mystu. Nebo spíš BioShocku?

Prorazit na poli onlinovek s nezaběhnutou značkou? Nemožné, tvrdí někteří. Vývojáři z Mindfuse to přesto zkusí se svým nově oznámeným MMORPG Gatheryn, které bude zasazená do viktoriánského fantasy světa. Pára tu bude pohánět všechno od jednoduchých vozidel po mechanické opice. Autorům podobný koncept dává spoustu prostoru k hravé improvizaci a rozvíjení nápadů, kdo ví, jestli však jejich rozhodnutí o vizuálním zpracování neovlivnil třeba i takový BioShock.

Narozdíl od něj však má Gatheryn být světem kouzelným a romantickým, do něhož zavítají hráči toužící spíš po alternativě ke kruté realitě - vyznavači násilí nechť jdou o dům dál, protože v Gatheryn se bojovat prakticky nebude. Náplň mají proto obstarávat především puzzly a nejrůznější minihry, v čemž má hra zase blízko k Mystu (resp. zrušenému Uru Online).

Gatheryn pro PC bude spuštěn v první polovině příštího roku - více informací se dozvíte na oficiálním webu.

zdroj: Game Informer

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.