zavřít

Více o přídavku EverQuest: Gates of Discord

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivcům masivně multiplayerové hry EverQuest se už 10.

února otevřou brány do nového kontinentu zvaného Taelosia. Stane se tak díky novému datadisku s podtitulem Gates of Discord. Rozhovor na HomeLANu odhalil, že se výše zmíněný svět nachází uprostřed divokých vod tzv. Abysmalského moře a je obklopen masivními bouřemi, takže se dosud nikomu nepodařilo proniknout k jeho břehům, ani naopak. Taelosia je velmi hornatá a určitě je v ní co objevovat. Je to výzva pro odvážné dobrodruhy.

V Gates of Discord zavítáte do několika nových prostředí, včetně zatuchlých městských kanálů, zrádných horských průsmyků a zcela neznámého plovoucího města Queen of Thorns, které bude startovním bodem pro všechny průzkumníky dychtící po objevování Taelosie. Jak jsme zmiňovali už v naší dřívější zprávě, Gates of Discord vám představí novou třídu postaviček - Berserker. Jde o bojovníky těžkého kalibru. Jejich doménou jsou sekery a vládnou schopností vyrobit si vlastní vrhací zbraně. Nenosí těžké brnění, ale rádi natrhnou železnou košili každému troufalci.

Během svých výprav do světa Taelosia můžete narazit i na různá nová monstra a mnoho nových NPC. Navíc, každá třída postaviček, se může těšit na něco nového do svého repertoáru, nejen kouzelníci. To ovšem stále ještě není vše. Gates of Discord bude vybavena i několika novými funkcemi (Leadership, Tribute system) a celkově bude obsahovat řadu zajímavých vylepšení.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.