zavřít

Uhrančivá epidemická simulace Pathologic se vrátí přes Kickstarter

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kultovní simulace (někdo to označoval za hru) Pathologic se hráčům připomněla už loni a tvůrci letos potvrdili, že chystají novou verzi, potažmo se o něco podobného alespoň snaží. Návrat Pathologic v nové podobě ale do značné míry závisí vás - až vývojáři ze studia Ice-Pick Lodge nastaví na Kickstarteru ruku a řeknou si za pár týdnů o nějaké ty dolary, nesmíte být skoupí. Inspirovat se můžete kupříkladu následující upoutávkou, která sice ze hry mnoho neodhaluje, ale přesto v necelých třech minutách několik herních záběrů nabízí. Hlavně je ale opravdu povedená!

Větší část videa zabírají buď herci (nebo vývojáři?), jak si hrají na chirurgy, a popisují nezáviděníhodnou situaci, kterou musíte ve hře řešit. Společně s videem tvůrci oznámili i spuštění webové stránky feverishfeeling.com s počítadlem, co doběhne za zhruba 27 dnů. Co se stane potom web neprozrazuje, ale můžeme se klidně vsadit, že dojde ke spuštění kickstarterové kampaně.

Tagy: horor remake adventura Kickstarter HD remake

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.