zavřít

Tým SG1 z Hvězdné brány (Stargate) ve hrách

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníky sci-fi, zejména pak příznivce filmu a stejnojmenného seriálu Hvězdná brána (Stargate), jistě potěší, že se se svými oblíbenými hrdiny - týmem SG1 - setkají konečně také ve hrách.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Vyplynulo to z tiskové zprávy společnosti Jowood Productions Software, udávající předběžné finanční výsledky za rok 2003.

Podle této zprávy by se Jowood chtěla v letošním i příštím roce dále soustředit na vývoj strategických titulů, přičemž v roce 2005 by se v její produkci měl objevit právě projekt podle Stargate. V plánu je ale ještě nějaké další překvapení - další nová hra podle nějakého filmu. Co to má být za hru a o jaký film jde, však prý bude prozrazeno až během několika následujících týdnů.

zdroj: Jowood

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.