zavřít

The Sopranos - rodina Sopránů ve hře

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Atmosféru, prudkou akci a konflikty, které jsou základními prvky vysoce úspěšné televizní show společnosti HBO zvané Rodina Sopránů - The Sopranos, to vše se pokusí zachytit aktuálně vyvíjená hra na její motivy.

Ba co víc, hrdinové populárního seriálu zároveň přislíbili nadabovat své virtuální protějšky, které už tak ponesou jejich podoby. Vydání hry je naplánováno na období okolo letošních Vánoc. Tisková zpráva uvádí, že se na ni mohou těšit majitelé konzolí Xbox 360 a PS2.
Hra The Sopranos pojednává o neshodách dvou mafianských rodin moderní doby. Hráči ztvární roli nemanželského syna Salvatora Bonpensiera alias "Big Pussyho", kterému bude dána možnost projevit loajalitu Tonymu Sopranovi. Hra je připravována ve spolupráci s autorem show Davidem Chasem a bude obsahovat řadu známých lokací.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.