zavřít

The Sinbad: Legend of the Seven Seas

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sindibádova dobrodružství už oblétla svět v mnoha podobách a na letošní léto společnost DreamWorks navíc chystá ještě animovaný film s názvem The Sinbad: Legend of the Seven Seas.

Na tomto filmu ovšem bude založena i nadcházející akční adventura od Atari (dříve Infogrames), která se bude jmenovat úplně stejně a jejíž příběh bude následovat ten filmový.
To, co by vám hra The Sinbad: Legend of the Seven Seas měla nabídnout, je v podstatě neustálá akce, nejmodernější vizuální efekty a poutavá hratelnost. Stanete v roli Sindibáda, velice známého a notoricky známého tuláka, se kterým se poplavíte přes všech sedm moří a na cestě za legendárním artefaktem, tzv. Knihou Míru, a záchranou nejlepšího kamaráda Proteas, zažijete mnohá dobrodružství. Jako bájný hrdina se budete muset utkat s hordami různých nadpřirozených nepřátel a postavit se přímo i legendárním mýtickým monstrům. Bez pomoci by taková cesta asi brzy skončila, a tak se tvůrci rozhodli rozmístit ve hře určité power-upy, které vám poskytnou některé velice užitečné vlastnosti, jako např. neviditelnost, nebo schopnost vyvolat mini-armádu kostlivců, aby bojovali po vašem boku.

Hra vám bude moci nabídnout intuitivní ovládání, se kterým budete mít i možnost provádět různé akrobatické i jiné kousky a díky interaktivnímu prostředí se se svými nepřáteli i lépe vyrovnáte. The Sinbad: Legend of the Seven Seas vzniká ve spolupráci nejen s DreamWorks, především tedy s Patrickem Gilmorem (jeden z režisérů filmu), ale také ve spolupráci se společností Intel, na jejíž nejnovější technologii (procesor Intel Pentium 4 s Hyper-Threading Technologií) má být taktéž založena. Vývojové studio, které na projektu za vydatné podpory Atari pracuje, se jmenuje Small Rockets a sídlí v Británii. Hra by se měla v obchodech celého světa objevit už v říjnu tohoto roku, ještě před tím, než se film dostane na DVD a VHS. Během zítra začínající E3 proběhne samozřejmě také demonstrace hry a doufejme, že se objeví i nějaké obrázky.

zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.