zavřít

Sundání vrtulníku v Battlefield Bad Company

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minutu a půl dlouhé video s kompletní demolicí okolního prostředí. A jak to bude s PC verzí?

Před palbou z tanku se v chystané žoldácké akci Battlefield: Bad Company už neschováte mezi stěnami slabého domečku, jak demonstruje záznam z hraní zatím neviděného levelu. Zničitelné navíc nebudou jen budovy, ale oproti třeba Call of Duty 4 i samotný terén. Často budete muset usednout také k protiletadlovému dělu a sundat dotírající vrtulník.


Battlefield Bad Company - massive destruction gameplay video

Kolik že toho ve hře půjde zničit, to ukazuje konec videa, kdy má hráč několik desítek vteřin na to, aby střílel, po čem se mu zlíbí. O samotné hře se víc dočtete v našich předchozích článcích, datum vydání je stanoveno na příští rok pro X360 a PS3. Podle redaktorů IGN navíc opravdu půjde o čistě konzolový titul, tzn. nezdá se jim pravděpodobná ani pozdější konverze pro PC.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.